kõik kategooriad

FIRMAST

Olles pakendamis- ja väljapanekulahenduste jätkusuutlik liider

Oleme Topsionis uhked selle üle, et oleme enamat kui lihtsalt kohandatud pakendite tootja, vaid kliendikeskne ja lahendustele keskendunud ettevõte. Püüame olla pakendamise ja väljapaneku valdkonna liider ning integreerime jätkusuutlikud väärtused alati igasse otsusesse ja uuendustesse.

Topsioni missiooniks on aidata meie suurtel ja väikestel klientidel pakendada, transportida ja välja panna väga erinevaid tooteid ning lisada nende ärile uut väärtust. Meie partnerlus ei ole lihtsalt tehing, see põhineb usaldusel ja lojaalsusel, pakkudes tugevat tuge meie klientide brändi kuvandile ja tooteesitlusele.

Alates 2010. aastast on ettevõtte sügavalt juurdunud keskkonnavastutus võimaldanud meil pidada jätkusuutlikkust üheks oma põhiväärtuseks. Topsion ei tee mitte ainult jätkusuutlikke jõupingutusi pakendi kujundus ja tootmine, vaid aitab ka klientidel saavutada uuenduslike meetodite abil keskkonnasõbralikumaid pakendi- ja väljapanekulahendusi.

Valige Topsion ja loome koos rohelisema ja jätkusuutlikuma tuleviku. Tehkem koostööd, et luua maakerale rohelisem tulevik!

defineerimata

Meie tehas

Professionaalne pakendamisteenuse pakkuja