kõik kategooriad

Soovitan Bensonit ja Topsion Packagingi meeskonda suure entusiastlikult. Nendest on saanud hindamatud pakendamispartnerid paljudes meie võtmed kätte kosmeetikaprogrammides. Nad pakuvad tipptasemel kvaliteeti, teenindust ja on hinnatud partner. Candice kui meie projektidirektor alustab iga projekti "suudab" suhtumisega ja töötab iga nurga alt meie soovide rahuldamiseks. Toetume tema teadmistele ja juhistele ning teame, et nende toodete kvaliteet avaldab muljet igal sammul. Nende suurepärane hinnakujundus, kiire pöördumine ja tähelepanu detailidele on ületamatud ning ma soovitaksin neid kõhklemata hinnatud tarneahela pakkujana.

Barbara G. Weg Global Sourcing and Procurement Classic Cosmetics Inc. direktor.

Kas ma võin alustuseks öelda "hämmastav!"Tahaksin teid tänada teie ja Topsion Packaging meeskonna raske töö ja kannatlikkuse eest! Viimase 5+ aasta jooksul oleme tõesti püüdlenud esma- ja sekundaarsete pakendite poole, mis oleksid ilusad ja luksuslikud, nii teie kui ka teie Topsioni meeskond ei lakka kunagi hämmastamast! Meie nii paljudest rõngastest läbi hüppamine hoiab meid alati õigel ajal ja eelarves! Võin uhkusega öelda, et meie Hero tooted on toodetud Topsioni poolt!

Dyan Spigner PASEO pakendi asutaja

"Kogu Topsion Packagingi meeskonnaga on HÄMESTUSLIK koostööd teha! Nad lähevad järjekindlalt üle ja kaugemale projekti algusest lõpuni, ikka ja jälle. Nende lähenemisviis, mida iganes see võtab, erakordne tähelepanu detailidele ja absoluutne pühendumus kvaliteedile teevad neist HINDAMATU PARTNER."

John Beard G2 asutaja

"Aitäh, Hernandez!
Suurepärane uudis, kliendile ARMASTAS teie näidised paremini kui ükski teine ​​konkurent. Te tegite suurepärast tööd!"

Dustin Allen Elva Packagingi asutaja

ABSOLUUTSELT HÄMISTAV!!!!!Kõik tundub uskumatu!
Täname, et teie meeskond on KIIRE, VASTUTAV ja väga valmis töötama kõigi meie vajadustega kogu arendusprotsessi vältel.

Audrey Hiraki baasist väljas

Topsioni meeskond on alati väga abivalmis, proaktiivne, viisakas ja täpne kõigi projektidega, millega oleme varem koos töötanud. Toote väljapaneku moodulid ja pakend tarnitakse alati tippkvaliteediga, soovitan kindlasti kõigile selles valdkonnas. Rõõm meeskonnaga koostööd teha ja ootan koos Topsioni STAR meeskonnaga põnevaid projekte!”.

Benjamin Tan APACi turundus- ja kommunikatsioonijuht Harman International