kõik kategooriad

Kohandatud pakend, mis on kohandatud teie kaubamärgile

Aeg: 2023-09-21 Tabamused: 134

defineerimata

Disain unikaalne pakendilahendused on täiesti lahutamatu mitmesugustest pinnatöötlustest pakenduskarp.Pakendite pinnatöötlus viitab pakendi välispinnal tehtavatele erinevatele töötlemis- ja kaunistamistehnikatele, mille eesmärk on parandada pakendi välimuskvaliteeti, tõsta atraktiivsust ja edasi anda kaubamärgi väärtust. Järgnevalt on toodud mõned levinumad pakkimispinna protsessid.

Trükkimine on kõige levinum pinnatöötlusprotsess, sealhulgas ofsettrükk, siiditrükk jne, erinevate värvitöötlustehnoloogiatega, nagu CMYK-trükk, pantonetrükk jne. .

Kuumstantsimine hõlmab kuumstantsimist, kuumhõbedat ja uudsemat kullamistehnoloogiat, mida kasutatakse sageli luksuslikes pakendilahendustes. See võib lisada pakendile metallist tekstuuri, et muuta kaubamärk tipptasemel.

Reljeef võib moodustada nõgus-kumera tekstuuri ja ruumilise efekti tootepakendi pinnale, tuues esile brändi logo või tooteomadused.

Lamineerimine on katta pakendi pinnale kile, näiteks läikiv kile, mattkile jne, et suurendada kinkekarbi kulumiskindlust, veekindlust ja läiget, kaitsta pakendit kahjustuste eest ja suurendada samal ajal visuaalset efekti. , muutes pakendi tekstuurilisemaks.

Spot UV-d kasutatakse kohandatud pakendi visuaalse efekti ja kvaliteedi parandamiseks. Üldiselt rakendatakse logole või kujutisele UV-valgust, et muuta see heledaks ja kontrastseks muude osadega, muutes kogu pakendi pilkupüüdvamaks.

Aknakujundus, kujundades pakendikastile läbipaistva akna, saavad tarbijad heita pilgu jäigas karbis olevatele toodetele, suurendades seeläbi ostusoovi ja toote intuitiivset tunnetamist.

Blistertehnoloogia sobib loominguline pakend disain. Kuumutades plastkilet adsorbeeritakse see pakendikarbile ja antakse keerukas kuju, luues ruumilise pakendiefekti ning andes tootele uudse ja ainulaadse välimuse.

Meie disainerite meeskond valib atraktiivse pakendi loomiseks tavaliselt sobiva protsessi vastavalt kliendi tooteomadustele ja turupositsioonile. Kui soovite oma kaubamärgile sobiva pakendilahenduse kohta rohkem teada saada, saate meiega ühendust võtta kodulehel.