kõik kategooriad

Pakend on looga brändi "nägu".

Aeg: 2023-05-30 Tabamused: 183

Tänapäeval on olukord pakendi kujundus pöörab aina rohkem tähelepanu. Loominguline pakend disain võib muuta huvitavad tooted kohustuslikeks esemeteks.

Kokkuvõttes on pakendil neli peamist funktsiooni:
● To protect the packaged goods.
● Easy to purchase, carry and use.
● To stimulate consumption and promote sales. This has also become the most important link in the modern packaging industry.
● To add the value of home decoration and collection.

Tänapäeval, kui üha enam inimesi hoolib keskkonnast, ei jäta brändi keskkonnateadlikkust mitte ainult vastutustundetu mulje, vaid võib kaotada tarbijaid. 63% tarbijatest ütleb, et taaskasutatav ja korduvkasutatav pakend on nende peamine motivatsioon kauba ostmisel.

We Topsion Packaging Limited pöörab tähelepanu pakendite disainile ja innovatsioonile, samuti peab ta väga tähtsaks pakendite "jätkusuutlikkust".

Pakendil on oma "elutsükkel" nagu inimeselgi. Toorainet hangime loodusest, näiteks taaskasutatud või sertifitseeritud metsapuitu; suhkruroogu, palmikiudu, pilliroogu ja muud toorainet degradeerunud karjamaalt. Pärast projekteerimist ja töötlemist kujundatud toorained, kasutame sellist pakendit toote pakkimiseks ja pärast kasutamist sellega tegelemiseks: ringlussevõtt, põletamine, kompostimine või matmine, kasutades "elutsükli" protsessis võimalikult vähe toorainet või vähendada selle kahju loodusele ning lõpuks taaskasutada ja taaskasutada pärast kasutamist.

Kuna me võtame loodusest, siis peame loodust austusega kaitsma!

Victoria's Secret01379 1(1)

pilt-1